Duyuru

Collapse
No announcement yet.

P2568 ariza kodu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• P2568 ariza kodu

Merhabalar
    2014 Makyajlı kasa 1.6 TDI Comfortline Dsg Jetta aracımda arada bir “ KATALİTİK KONVERTÖR “ Arızası veriyordu sonrasında düzeliyodu . Bugün İstanbuldan Samsuna geldim , yalnız aracı baya bi sıkıştırdım (aracımda soft yazılım mevcut ) 700 km nin sonunda katalitik konvertör e ek olarak “ Kızdırma yay ve Arıza lambası “ da yandı ve araç korumaya aldı .
    Bir arkadaşım cihaza bağladı ve

P2568 Doğrudan Ozon Azaltma Katalizör Sıcaklık Sensörü Devresi Aralığı / Perf
    Olduğunu söyledi .
    daha önce başına gelen duyan eden birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim .

demirfatih91 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    2014 Makyajlı kasa 1.6 TDI Comfortline Dsg Jetta aracımda arada bir “ KATALİTİK KONVERTÖR “ Arızası veriyordu sonrasında düzeliyodu . Bugün İstanbuldan Samsuna geldim , yalnız aracı baya bi sıkıştırdım (aracımda soft yazılım mevcut ) 700 km nin sonunda katalitik konvertör e ek olarak “ Kızdırma yay ve Arıza lambası “ da yandı ve araç korumaya aldı .
    Bir arkadaşım cihaza bağladı ve

P2568 Doğrudan Ozon Azaltma Katalizör Sıcaklık Sensörü Devresi Aralığı / Perf
    Olduğunu söyledi .
    daha önce başına gelen duyan eden birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim .
    Zinciriniz uzamış olabilir. Yanan arıza ışığını dikkate almayıp kullanmaya devam ettiğiniz için bu başka arızalara da sebep olmuş olabilir.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

Kızdırma bujisi arızası olabilir, bi ara kullandığım 2017 2.0 tdi passatta aynı arıza lambası yanmıştı, kızdırma bujisini değiştirmişti servis, sorun düzeldi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X